sobota, 29 grudnia 2012

Leżę i dogorywam.

W czwartek byłam u lekarza, który stwierdził, że to niepełna grypa (?!) Nakazał leżenie do końca roku. Jednak ja nadal będę obstawiać zapalenie oskrzeli. Leżę i nic mi nie jest lepiej. Jedynie gorączka osłabła. Ja to mam pecha, jak trochę wolnego to mnie rozkłada. :-( Jedynie tyle udało mi się zrobić w ciągu ostatniego tygodnia.


13 komentarzy:

 1. Szybkiego powrotu do zdrowia życzę. Wiem jak to jest, bo u mnie też kiepsko było w święta ze zdrowiem. Z gardłem nadal mam problemy.

  OdpowiedzUsuń
 2. zdrówka życzę zatem, a SAL Lizzie Kate wyszywa się szybko, do stycznia na pewno zdążysz. ja już mam skończony. haftuje się przyjemnie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdrowia życzę i niech Nowy Rok zapomni o chorobie!

  OdpowiedzUsuń
 4. nie pytam już, czy masz co jeśc, bo wiem, że masz ;) Musze kiedyś obejrzeć na żywo tę Twoją ramę do haftu, tak mi ją zareklamowałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dużo zdrówka życzę. Pozdrawiam serdecznie :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Maruda:P A na przyszlosc trzeba sie szczepic i wtedy szybciej i lagodniej mija grypa. Zdrowka i przede wszystkim lepszego humoru, bo ostatnio jakos pesymistycznie piszesz:(

  OdpowiedzUsuń
 7. życze duuużo zdrówka w nadchodzącym roku :)

  OdpowiedzUsuń
 8. dużo zdrówka i niech minie szybko wszystko co złe :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Oj tyle to już dużo..zastanawia mnie tylko co to znaczy "niepełna grypa"???To pełna jest niby kiedy?:)Dużo zdrówka życzę:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wszystkiego naj w Nowym Roku!
  Spełnienia marzeń, również tych głęboko ukrytych.
  Znalezienia skrawka nieba i bliskiego serca, które będzie to niebo z Tobą dzielić.
  Niech ten rok nada życiu nowych smaków, słodyczy pocałunków, pikantnej zabawy. Korzystaj z życia ile tylko starczy tchu!!

  OdpowiedzUsuń
 11. Szczęśliwego Nowego 2013 Roku!

  OdpowiedzUsuń