poniedziałek, 21 maja 2012

Robaczki.

Tak to właśnie póki co wygląda. ;-) W pierwszej kolejności miałam zamiar wyszywać fragmentami, co widać na dole kwiatka. Jednak denerwowało mnie ciągłe zaczynanie i kończenie nitki. Dlatego podzieliłam sobie na paski i starałam się haftować jedna nitka z góry na dół. Niestety czasu znalazłam nie wiele i tylko wczoraj. :(

sobota, 19 maja 2012

Candy u Jagny.

Piękna serweta w pięknym kolorze. Kto wie, może uśmiechnie się do mnie szczęście.
Losowanie 31 maja. Czasu coraz mniej. Zapisujcie się.


wtorek, 15 maja 2012

Hiacynt rośnie.

Co prawda jeszcze nie kwitnie, ale wyrosły mu już wszystkie listki. Byłoby więcej, ale jeden liść musiałam spruć i wyszyć raz jeszcze. Nie, nie pomyliłam się. Po prostu mi się nie podobało.


Mam już kilka pomysłów na następny haft, dlatego zamierzam się ostro wziąć za ten i szybko go skończyć.

piątek, 11 maja 2012

Mulinki.

Wczoraj było Matki Boskiej Pieniężnej, więc od razu ruszyłam do pasmanterii, aby dokupić brakujące muliny do naszego RR. Na chwilę obecną posiadam już, albo dopiero 266 kolorów z palety dmc. Ciekawe kiedy zbiorę cały komplet. Cieszy mnie to kupowanie po trochę i chyba nie chciałabym nabyć od razu wszystkich. Sprawdzanie kolorów do nowego projektu bywa ekscytujące a każde zakupy cieszą. :-)

wtorek, 8 maja 2012

Hiacynt - odsłona czwarta.

Mamy wtorek, więc czas pokazać co mamy. Albo raczej czego jeszcze nie ma. Sama zielenina póki co. Z przykrością przyznaję, że weekend majowy nie był pod znakiem tamborka.


Wybrałam już kanwę do RR i sprawdziłam muliny. Brakuje mi 9 kolorów. Tak więc moja kolekcja powiększy się o 9 nowych motków. :-) Ciekawe kiedy uzbieram całą paletę.
A propos mulin, w komentarzu padło pytanie czym wyszywam hiacynta. We wzorze jest dmc i jest to jedyna firma, którą uznaję, jeśli o nitki oczywiście chodzi. ;-)

niedziela, 6 maja 2012

Dimkowy RR i wyróżnienie.

Już raz próbowałam i nie wyszło. Siła wyższa. Zazdrościłam zabawy innym, ale nie miałam odwagi się ponownie zgłosić. Jednak jak zobaczyłam ten wzór, to nie wahałam się ani chwili. Zapisałam sie na RR - dimkowy kalendarz u Marty.


Dostałam kolejne wyróżnienie, tym razem od Jagny. Bardzo mi miło i dziękuję.


Jak zawsze mam problem, które blogi wyróżnić. Wszystkie, które mam w linkach są wyjątkowe i systematycznie odwiedzam. Można odznaczyć wszystkie? Już raz napisałam o sobie 7 rzeczy, więc pozwólcie, że nie będę się powtarzać. Łatwo odnaleźć ten post, bo jako jedyny ma etykietę 'o mnie".